Stronę odwiedzono:
27170222 razy
|
Rozstrzygnięcie IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Anioły, aniołki, aniołeczki ubrane w ludowe wzoreczki - Folk”
Organizatorzy IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Anioły, aniołki, aniołeczki ubrane w ludowe wzoreczki - Folk”, odbywającego się pod patronatem WiMBP w Rzeszowie: Anna Ratowska i Małgorzata Wiciejowska informują, że został on rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 185 pięknych i kolorowych prac z 25 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz 3 Osiedlowych Domów Kultury w Rzeszowie. Komisja Konkursowa w składzie: Anna Prędka - plastyk Teatru Maska – przewodnicząca komisji, Agnieszka Dworak - kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, Barbara Jabłońska - pracownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne przyznała: 3 nagrody w kategorii klas I - II i 13 wyróżnień oraz 3 nagrody i 10 wyróżnień w kategorii klas III – IV. WiMBP w Rzeszowie przyznała 2 nagrody specjalne. Nagrody specjalne Teatru Maska otrzymały 2 osoby.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej w Minigalerii Sztuki Dziecka i dla Dziecka odbędzie się w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP przy ulicy Słowackiego 11, w dniu 28 stycznia 2013 r. o godzinie 9.00. Zapraszamy nagrodzonych i wyróżnionych uczniów wraz z opiekunami.
_______________________________________________________________________________________________
LISTA NAGRODZONYCH UCZESTNIKÓW:
Prace nagrodzone w klasach I-II:
- Julia Król – Szkoła Podstawowa Nr 2 (opiekun: Bogusława Tressenberg)
- Anna Moroń – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal Zgromadzenia Sióstr Pijarek (opiekun: Anna Wańcicka)
- Amelia Pająk – Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 5 (opiekun: Małgorzata Nowak)
Prace wyróżnione w klasach I-II:
- Zuzanna Bocheńska – Zespół Szkół Nr 4 (opiekun: Regina Sosnowska-Pyra)
- Emilia Ciepiela – Szkoła Podstawowa Nr 5 (opiekun: ks. Grzegorz Wojnar)
- Natalia Czarnik – Osiedlowy Dom Kultury „Zalesie” (opiekun: Agnieszka Łubkowska)
- Julita Gniewek - Szkoła Podstawowa Nr 28 (opiekun: Krystyna Hus)
- Oliwia Kapuścińska - Szkoła Podstawowa Nr 5 (opiekun: ks. Grzegorz Wojnar)
- Maja Kłoda - Szkoła Podstawowa Nr 1 (opiekun: Małgorzata Konopelska)
- Maja Skimina – Szkoła Podstawowa Nr 6 (opiekun: Magdalena Sobala-Kujda, Monika Grędziak)
- Franciszek Szalacha – Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (opiekun: Elżbieta Ficek)
- Aleksandra Szczupak - Szkoła Podstawowa Nr 23 (opiekun: Grażyna Kafel)
- Mateusz Świetlik – Szkoła Podstawowa Nr 17 (opiekun: Ewa Pytel)
- Maria Wróbel – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (opiekun: Izabela Liskowicz)
- Karol Zimoch - Szkoła Podstawowa Nr 17 (opiekun: Mariola Wiśniewska)
Nagroda Specjalna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie:
- Elżbieta Matuła - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pauli Montal ZgromadzeniaSióstr Pijarek (opiekun: Anna Wańcicka)
Nagroda Specjalna Teatru Maska:
- Krzysztof Artymiak – Szkoła Podstawowa Nr 17 (opiekun: Mariola Wiśniewska)
Prace nagrodzone w klasach III-IV :
- Maria Fila – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 (opiekun: Maria Piekarz)
- Julia Markowicz – Szkoła Podstawowa Nr 25 (opiekun: Dorota Sroczyńska)
- Bartosz Ziobro – Szkoła Podstawowa Nr 14 (opiekun: Maria Ziemiańska)
Prace wyróżnione w klasach III- IV:
- Anastazja Jajuga – Szkoła Podstawowa Nr 2 (opiekun: Izabela Filipiak-Kudasik)
- Aleksandra Kielar - Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 5 (opiekun: Małgorzata Fleszar-Burman)
- Monika Kluz – Szkoła Podstawowa w Hermanowej (opiekun: Renata Rzeźnik)
- Aleksandra Kut – Zespół Szkół Muzycznych Nr 2 (opiekun: Marta Banek)
- Wiktoria Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 27 (opiekun: Beata Mikuła)
- Gabriela Obacz – Szkoła Podstawowa Nr 5 (opiekun: Urszula Moskwa-Romańczuk)
- Anna Peszko – Zespół Szkół w Malawie (opiekun: Agnieszka Wąs)
- Dominika Skrzypa – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 (opiekun: BarbaraMindziak)
- Barbara Witowicz – Szkoła Podstawowa Nr 12 (opiekun: Ewa Gotkowska-Litwa)
- Maja Wycisk –Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (opiekun: Elżbieta Ficek)
Nagroda Specjalna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie:
- Aleksandra Sarna – Szkoła Podstawowa Nr 16 (opiekun: Aldona Akwarska-Stanisz)
Nagroda Specjalna Teatru Maska:
- Ewelina Nowak – Szkoła Podstawowa Nr 9 (opiekun: Dorota Markowicz)
Wszystkim serdecznie gratulujemy !
_______________________________________________________________________________________________