Stronę odwiedzono:
27123963 razy
|
Anioły, aniołki, aniołeczki – muzykujące anioły.
Rozstrzygnięcie XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
22 stycznia 2015 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 11 Komisja Konkursowa w składzie:
– Anna Prędka – plastyk Teatru Maska,
– Agnieszka Dworak – kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży,
– Hanna Szafrańska – pracownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży,
dokonała oceny 290 prac przesłanych z 28 szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz 2 Domów Kultury w Rzeszowie, Domu Pomocy Społecznej im. J. Jaklińskiej. Komisja Konkursowa po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne, nagrodziła dzieci w trzech kategoriach wiekowych:
I. Kategoria wiekowa (kl. I-II):
Cztery równorzędne nagrody otrzymali:
1. Julia Howako – Dom Kultury KARTON (op. Iwona Oczoś)
2. Julia Ipnar - Szkoła Podstawowa nr 25 (op. Lidia Ludera)
3. Kornelia Stachura – Szkoła Podstawowa nr 11 (op. Agnieszka Świtalska)
4. Aleksandra Tereszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 (op. ks. Grzegorz Wojnar)
Dziesięć równorzędnych wyróżnień:
1. Nikodem Bembnowicz – Szkoła Podstawowa nr 28 (op. Joanna Zima)
2. Zyta Cebula – Zespół Szkół Muzycznych nr 2 (op. Marta Banek)
3. Karol Grzywacz – Szkoła Podstawowa nr 27 (op. Elżbieta Słomka)
4. Róża Kaczmar – Szkoła Podstawowa nr 3 (op. Beata Rzeźnik)
5. Iga Małysza – Szkoła Podstawowa nr 2 (op. Dorota Jaskot)
6. Oliwia Nowińska – Szkoła Podstawowa nr 25 (op. Jolanta Pyziak)
7. Julia Płodzień – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)
8. Weronika Ruszel – Szkoła Podstawowa nr 12 (op. Maria Lipska)
9. Bartosz Rydel – Szkoła Podstawowa nr 2 (op. Bogusława Tressenberg)
10. Emilia Urbanik – Szkoła Podstawowa nr 2
II. Kategoria wiekowa (kl. III-IV):
Cztery równorzędne nagrody otrzymali:
1. Kinga Baranowska – Szkoła Podstawowa nr 23 (op. Barbara Fic-Kaczmar)
2. Zuzanna Bocheńska – Zespół Szkół nr 4 (op. Regina Sosnowska-Pyra)
3. Anna Sadza – Zespół Szkół Muzycznych nr 1 (op. Danuta Kisiel, Lidia Szpala)
4. Oliwia Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Lutowiskch (op. Małgorzata Panek)
Dziewięć równorzędnych wyróżnień otrzymali:
1. Bianka Cierpich – Zespół Szkół Muzycznych nr 2 (op. Marta Banek)
2. Emilia Dąbrowska - Szkoła Podstawowa nr 28 (op. Ewelina Łuczyszyn)
3. Klaudia Hadała – Szkoła Podstawowa w Kielnarowej (op. Izabela Liskowicz)
4. Anna Sabat – Szkoła Podstawowa nr 3 (op. Janina Libuszowska)
5. Marcin Sówka – Szkoła Podstawowa nr 22 (op. Beata Sitarska)
6. Natalia Szeliga – Szkoła Podstawowa nr 25 (op. Magdalena Linek)
7. Julita Wilk – Szkoła Podstawowa w Nosówce (op. Agnieszka Bijoś)
8. Faustyna Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 1 (op. Małgorzata Konopelska)
9. Katarzyna Wójcik – Szkoła Podstawowa nr 2 (op. Monika Wójcik)
III Kategoria wiekowa (kl. V-VI):
Pięć równorzędnych nagród otrzymali:
1. Paulina Kulig – Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
2. Natalia Pytlak – Szkoła Podstawowa nr 12 (op. Grażyna Kadłuczka)
3. Gabriela Sereda – Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
4. Piotr Tereszkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 5 (op. ks. Grzegorz Wojnar)
5. Adam Wojturski – Zespół Szkół Społecznych nr 1 (op. Elżbieta Ficek)
Osiem równorzędnych wyróżnień otrzymali:
1. Marcin Basamon – Dom Pomocy Społecznej im. J. Jaklińskiej (op. Lucjan Tomaka)
2. Kacper Borowski – Szkoła Podstawowa nr 10 (op. Elżbieta Kochan)
3. Aneta Bryś – Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
4. Monika Dworak – Szkoła Podstawowa nr 19 (op. Beata Sitarska)
5. Maria Fila – Zespół Szkół nr 4 (op. Maria Piekarz)
6. Blanka Kuzicka – Szkoła Podstawowa nr 23 (op. Barbara Fic-Kaczmar)
7. Emilia Pawłowska – Zespół Szkół Społecznych nr 1 (op. Elżbieta Ficek)
8. Weronika Siorek – Szkoła Podstawowa nr 3 (op. Janina Libuszowska)
Nagrody WiMBP w Rzeszowie:
Kacper Oczoś – Dom Kultury KARTON (op. Oczoś Iwona)
Aleksandra Szczupak – Szkoła Podstawowa nr 23 (op. Grażyna Kafel)
Natalia Majder – Szkoła Podstawowa nr 15 (op. Izabela Liskowicz)
Nagrody Specjalne Teatru Maska:
Weronika Teter – Szkoła Podstawowa nr 25 (op. Renata Brzozowska)
Paulina Surowiec – Zespół Szkół w Głogowie Młp. (op. Ewa Skop)
Wszystkim serdecznie gratulujemy !
Informujemy, że uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 30 stycznia 2015 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie, ul. Słowackiego 11 o godz. 8.30. Wystawę można zwiedzać w godzinach otwarcia biblioteki.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY LAUREATÓW: NAGRODZONYCH, WYRÓŻNIONYCH I ICH OPIEKUNÓW.
Organizatorzy:
Anna Ratowska – Szkoła Podstawowa nr 2
Małgorzata Wiciejowska – Szkoła Podstawowa nr 23